Mokebe to czarnoskóry mężczyzna za którym szaleją Polskie dziewczęta.

Definicja – co to znaczy mokebe

Mianem mokebe określa się czarnoskórych mężczyzn, którzy cieszą się wielką popularnością wśród kobiet i bardzo chętnie z tej popularności korzystają w podbojach seksualnych. Wśród typowych cech mokebe można wymienić znaczące rozmiary swojego członka, rozkochiwanie w sobie kobiet, wysokie umiejętności łóżkowe, oraz nagłe urywanie kontaktu z partnerką, gdy ta zajdzie w ciążę.
Używane jest głównie w negatywnym kontekście przez tak zwanych przegrywów i stulejarzy nie mogących zaakceptować i zrozumieć powodów swoich porażek matrymonialnych. Tłumaczą sobie je między innymi preferencjami stereotypowej kobiety polki, wśród których znajdują się rozwiązłość seksualna czy też skłonność do bycia podrywanymi przez obcokrajowców z egzotycznych krajów.


Przykłady użycia określenia mokebe

 • – Słyszałeś co tam u Kaśki?
  – Pamiętasz tego mokebe z jakim chodziła ostatnio?
  – No kojarzę, co z nim?
  – Ano parka wpadła, a mokebe się zapodział.
 • – O Jezus, znowu Erazmus przyjeżdża…
  – Skąd tym razem?
  – A tym razem z Ghany, dwa autobusy pełne mokebe!
  – To można zapomnieć o podrywie…

Mokebe – analiza i ciekawostki

Słowo to do powszechnego obiegu weszło prawdopodobnie za sprawą kontrowersyjnego youtubera o nicku Testoviron. Niegdyś wzbudzającego skrajne emocje, a dziś będącego postacią owianą legendą. Mokebe był przyjacielem Testo, pochodził z Senegalu i był nadzwyczajnie obdarzony przez Matkę Naturę. Swoje przyrodzenie wykorzystał podrywając dziewczynę narodowca, której zrobiło się mokro na sam widok rozmiarów i koloru sprzętu Mokebe. W opowieściach owy wymyślony czarnoskóry przyjaciel miał być przeciwwagą i pstryczkiem w nos dla rasistów.