Aż was kukle będą swędziały to cytat z przemówienia Zbigniewa Stonogi oznaczający „aż was dupy będą swędziały [z bólu]”.

Definicja – co to znaczy aż was kukle będą swędziały

Zbigniew Stonoga jest kontrowersyjnym polskim biznesmanem, który chcąc wejść do polityki zarejestrował w wyborach parlamentarnych w 2015 swój komitet wyborczy. Niestety, uzyskał jedynie 0,28% głosów. Chwilę po ogłoszeniu wyników zamieścił w mediach społecznościowych film zwany przez niektórych wielką improwizacją, w którym to przemawia do Polaków i komentuje ich przyszły los. Mówi w nim bardzo rozpoznawalny cytat: Platforma was tak nie wyru**ała, jak wyru**a was PiS, ku*wa. Aż wasz kukle ku*wa będą swędziały z bólu. To jest dramat ku*wa. Wiele osób do tamtego momentu nie znało słowa kukle, na co sam Stonoga odpowiada kukle to jest dupa. Od tamtego czasu sformułowanie aż was kukle będą swędziały [z bólu] stało się popularne w kontekście mówienia komuś, że będą czegoś bardzo żałować.


Przykłady użycia określenia aż was kukle będą swędziały

  • – Widziałeś, że Adam jeździ teraz Alfą?
    – Ta, niech tylko poczeka do pierwszej awarii. Kiedyś miałem, będą go kukle swędziały jak tylko zobaczy, ile to stoi u mechaników.
  • – Hej Łukasz, co się stało?
    – Obiecali mi, że jak wczoraj przyjadę do pracy, to dostanę podwyżkę, a dostałem wypowiedzenie. A mówili mi w domu, że będą mnie kukle swędzieć, jak przyjmę tę pracę…