Uwaga nakurwiam Magika oznacza wykonywanie czegoś zabawnego i niebezpiecznego zarazem.

Definicja – co to znaczy uwaga nakurwiam Magika

Uwaga nakurwiam Magika jest popularnym młodzieżowym zwrotem, stosowanym przy wykonywaniu czynności równie zabawnych, jak i niebezpiecznych. Ma to na celu zwrócenie na siebie uwagi obecnych na miejscu ludzi, by w razie powodzenia wyczynu zyskać pochwałę odwagi i zwinności.
Określenie to ma swoje źródło znaczeniowe w samobójczej śmierci polskiego artysty hip-hopowego Magika, który zginął, wyskakując z okna na 9 pietrze.


Przykłady użycia określenia uwaga nakurwiam Magika

  • – Zjeżdżamy w miskach po schodach?
    – Dawaj miski! Uwaga nakurwiam Magika!
  • – Dawaj, skaczmy z urwiska w pontonach do jeziora.
    – Ej no ekstra pomysł. Uwaga nakurwiam Magika!

Uwaga nakurwiam Magika – analiza i ciekawostki

Magik, a właściwie Piotr Łuszcz był polskim artystą sceny hip-hopowej. Do roku 1998 był członkiem zespołu Kaliber 44, a następnie Paktofonika aż do samobójczej śmierci. 26 grudnia 2000 r. o godzinie 6:15 muzyk wyskoczył z okna swojego mieszkania, znajdującego się na 9 pietrze bloku w Katowicach-Bogucicach. Mimo prób reanimacji zmarł o 6:45 tego samego dnia.
Magik przez wiele lat borykał się problemami psychicznymi. Początkowo wyłącznie je symulował, by uniknąć powołania do Wojskowej Służby Uzupełnień. Niestety projektowany stan i wmawianie sobie życiowych niepowodzeń w końcu zawładnęły jego umysłem i sprawiły, że zaczął postrzegać swoje życie, jako pasmo nieszczęść.