Spermiarz to młody mężczyzna stawiający atrakcyjne kobiety na piedestale.

Definicja – co to znaczy spermiarz

Spermiarz jest zazwyczaj młodym mężczyzną, który przesadnie reaguje na widok jakiejkolwiek atrakcyjnej kobiety, zaś seks jest dla niego zarówno najskrytszym marzeniem, jak i również nieosiągalnym celem. Osoba taka z reguły nie ma doświadczeń w kontaktach damsko-męskich, więc jedynym pomysłem na zaimponowanie płci przeciwnej jest zasypywanie komplementami, przede wszystkim dotyczącymi wyglądu.
Spermiarz obserwuje na swoich kontach społecznościowych mnóstwo kont ze zdjęciami ładnych pań i często zostawia tam obsceniczne komentarze (treści których nie wypowie nikt, kto choć raz uprawiał seks), jak również posiada ponadprzeciętną wiedzę na temat aktorek grających w filmach pornograficznych. Inną charakterystyczną cechą spermiarzy jest uzależnienie od masturbacji. Spermiarz nie zauważa, że jest przez seksowne kobiety wykorzystywany – faceci tacy, omamieni urodą swojego obiektu pożądań, często kupują produkty reklamowane przez instagramerki bądź też wysyłają bez opamiętania pieniądze atrakcyjnym streamerkom.
Spermiarz to słowo nacechowane negatywnie, gdyż tego rodzaju osoby są powszechnie wyśmiewane za swoją nieporadność w stosunku do płci przeciwnej.


Przykłady użycia określenia spermiarz

  • – O Jezus, patrz, typy z polibudy wbijają na rynek!
    – Tylko nie te spermiarze, jak zaraz jakąś dupę znajdą to jej żyć nie dadzą…
  • – Kurde chłopie, widziałeś nową sesję Jolki? Na fejsie linka wrzuciła, nogi ma takie że matko boska, klękajcie narody, i te włosy, i te oczy, no cudeńko normal-
    – Zamknij się spermiarzu, tylko jej atencję nabijasz!